18 Eki 2012

Orda Burda Küçük Anlarİstanbul'da yaza veda partileri.. Yazın gitmeye niyeti yok gibi :) Biz de eğlenmeyi severiz liseden beri! Ee o zaman ne duruyoruz! Süsleniriz püsleniriz Hazel'le atarız kendimizi boğaza nazır eğlence mekanlarından birine!

 Mesela o çok renkli kızla buluşurum, çok güleriz, hep renkli şeylerden konuşuruz, bazen yazarız, biriktiririz bir sürü fotoğrafı Naz'lıyla sonra bakar bakar dalarız eskilere, yanında da birer bira iyi gider, hem hava da güzel, hem Kadıköy de güzel.. 


İstanbul'da Moda Haftası varmış, defileleri izleyemesem de kaptım bir Fashion Week tişörtü, işte tamamım artık :) 


 İstanbul'a geldim Fashion Week havası solumadım demem ;) İstiklal Caddesi bayram havasındaydı, "Tramvay Sahne" geçerken coşkuyla, işte dedim "şehrin kalbinin attığı yer" dedikleri bu olsa gerek!Sonra çok özlediğim kızla buluşurum, sanki en son dün görüşmüş gibiyizdir ama aslında 2 yıldır birbirimizi görmediğimizi hatırlarız, ama kaçırmamışız hiç bişeyi, tokuştururken bardakları Özlem'le sanki üniversitede Hayal'deyiz..


En güzeli de yaşadığın her güzel ânı, heyecanı paylaştığında en az senin kadar mutlu olan bir kardeşin varlığı.. Bazen ayakkabılarımız kadar birbirimizden farklı olsak da! İyi ki varsın Ella.

İşte son bir haftada benim biriktirdiğim mutlu anlardan bir kaç tanesi :) Siz de biriktirdiğiniz mutlu anların kıymetini bilin :)
Güzel bir hafta geçiriyor olmanız dileğiyle!

3 yorum:

  1. bileklikler tişörtler herşey senin gibi rengarenk :)) haftaya bu güzel anların izmir ayağını yapalım :*

    YanıtlaSil
  2. Çok güzeller bayıldım, ama sen hala bana gelmemişsin :(

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...